Merlino paslaptys
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Forumo administracija
Dingęs Merlino Laiškas Ivii
Viviennè

Dingęs Merlino Laiškas Amber_heard76
Luna

Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Top posters
Viviennè
Dingęs Merlino Laiškas Vote_lcapDingęs Merlino Laiškas Voting_barDingęs Merlino Laiškas Vote_rcap 
Luna
Dingęs Merlino Laiškas Vote_lcapDingęs Merlino Laiškas Voting_barDingęs Merlino Laiškas Vote_rcap 
Daniel
Dingęs Merlino Laiškas Vote_lcapDingęs Merlino Laiškas Voting_barDingęs Merlino Laiškas Vote_rcap 
Isabelle
Dingęs Merlino Laiškas Vote_lcapDingęs Merlino Laiškas Voting_barDingęs Merlino Laiškas Vote_rcap 
Mia
Dingęs Merlino Laiškas Vote_lcapDingęs Merlino Laiškas Voting_barDingęs Merlino Laiškas Vote_rcap 
Xavier
Dingęs Merlino Laiškas Vote_lcapDingęs Merlino Laiškas Voting_barDingęs Merlino Laiškas Vote_rcap 
Helen
Dingęs Merlino Laiškas Vote_lcapDingęs Merlino Laiškas Voting_barDingęs Merlino Laiškas Vote_rcap 
Sebastian
Dingęs Merlino Laiškas Vote_lcapDingęs Merlino Laiškas Voting_barDingęs Merlino Laiškas Vote_rcap 

 

 Dingęs Merlino Laiškas

Go down 
AutoriusPranešimas
Viviennè
Είσαι νεκρός μάγκα. Ξεπεράστε το.
Viviennè


Pranešimų skaičius : 250
Join date : 2011-07-21
Age : 1688
Location : Hell.

Dingęs Merlino Laiškas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dingęs Merlino Laiškas   Dingęs Merlino Laiškas Icon_minitimeKv. 07 21, 2011 9:52 pm

Jau tūkstantis metų, kai aš , Merlinas,galingas Pendragono burtininkas ir britų gynėjas, išmintingasis Ekskaliburo kalavijo užkerėtojas,esu klastingos raganos Viviennès ,dar vadinamos Nimue,amžiams įkalintas ąžuole. Jau tūkstantis metų,kai burtininkystė tebėra praktikuojama,tačiau slaptasis mokslas menksta. Daugelis vaidinančiųjų save burtininkais tėra neišmanėliai,neverti šio vardo, o tie , kurie gali paruošti gerų mokinių,eikvoja savo laiką gamtos mokslams. Sutelkęs savo likusias galias, dalį ąžuolo,kuriame esu įkalintas,paverčiau laišku ir jį pradanginau atgal į Mančesterio universitetą.
Jei nutarei tapti burtininku ir mokytis slaptojo meno, atmink,kad kelias gali būti ilgas ir sunkus, o atlygis menkas. Jei pajusi , kad užduotis tau per sunki, meldžiu,nenukišk šio forumo į dulkėtų forumų vietų vietą, verčiau perduok foro linką kam kitam,kuris nepabūgs imtis šio didžio darbo - burtininkystės studijų.
Teišsipildo manoji valia !
Merlinas
Anno Domini 1511m.
Atgal į viršų Go down
https://burtininkyste.forumlt.com
 
Dingęs Merlino Laiškas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Merlino paslaptys :: WELCOME OUR WIZARD! :: Hellouw.-
Pereiti į: